NAVODILA OB ZAČETKU NOVEGA ŠOLSKEGA LETA

Za obdobje od 2. do 13. septembra morate starši sami prijaviti otroke na kosilo (preko aplikacije MojaMALICA), od 16. 9. dalje pa bodo veljali podatki, ki jih boste vpisali na prijavnico (obrazec Prijava na šolsko prehrano). Na malico so od 2. 9. dalje prijavljeni vsi učenci (morebitne odjave uredite preko MojeMALICE).

Učenci, ki na kosilo ne bodo prijavljeni, kosila ne bodo dobili.

Za pristopanje h kosilu je obvezna uporaba ključka. Učenci, ki so ključek izgubili oziroma imajo nedelujoči ključek, naj se do zglasijo v tajništvu, kjer bodo prejeli novega. Za pridobitev novega ključka je potrebna izpolnjena in podpisana izjava: naročilo novega ključka za kosilo oziroma garderobno omarico (dokumenti in obrazci).

V primeru, da ima kdo težave z aplikacijo MojaMALICA, naj to sporoči na elektronski naslov: kuhinja@os-kobarid.si. Do rešitve težav lahko obroke prijavi oziroma odjavi preko navedene elektronske pošte.

ANKETNI VPRAŠALNIK

Pripravili smo anketni vprašalnik o šolski prehrani, s pomočjo katere želimo ovrednotiti zadovoljstvo staršev in otrok z organizirano šolsko prehrano.

Kar nekaj odgovorov smo dobili, tako od staršev kot tudi od otrok. Vaša mnenja nam bodo v pomoč pri organizaciji šolske prehrane v prihodnje.

Najlepša hvala za sodelovanje!

Analiza anketnega vprašalnika: Analiza ankete o šolski prehrani 2023_24

JEDILNIKI

PRIJAVA IN ODJAVA

SUBVENCIONIRANJE