SEZNAM INTERESNIH DEJAVNOSTI NA OŠ KOBARID ŠOL.L. 2020/2021

 

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA PROSTOR IZVAJALEC
1. Otroški pevski zbor 1. sreda 12:40- 13:25 učilnica glasbe Karmen Ostrožnik
2. Otroški pevski zbor 1.-5. petek 12:40- 13:25 učilnica glasbe Marjeta Rutar
3. Otroški pevski zbor 2.-5. ponedeljek 12:40- 13:25 učilnica glasbe Marjeta Rutar
4. Mladinski pevski zbor 6.,7.,8.,9. sreda 14:30-16.00 učilnica glasbe Marjetka Rakušček in Aurora Calvet Manas
5. Kemijski krožek 8.,9. torek 12:40-14:15 učilnica kemije in biologije Barbara Smrekar
6. Računalništvo 3. torek 2 del leta 12:40-12:25 učilnica računalništva Klavdija Berginc
7. Logika 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru učilnica matematike Nevenka Baskar
8. Nemščina 4.,5.,6. četrtek 14:15-15.00 učilnica likovnega Andreja Štrukelj
9. Novinarski krožek 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru šolska knjižnica Nina Levpušček Melinc
10. Bralni klub 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru šolska knjižnica Nina Levpušček Melinc
11. EKO bralna značka 1.,2.,3. po dogovoru po dogovoru Irena Stergar
12. Angleški bralni klub 8.,9. po dogovoru po dogovoru Sandra Kozorog Košuta
13. Šolski parlament 6.-8. po dogovoru po dogovoru večnamenski prostor Urška Mlekuž Vončina
14. Gledališko krožek 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru učilnica slovenščine Nataša Špolad Manfreda
15. Likovno-gledališki krožek 7.,8.,9. po dogovoru po dogovoru Petra Škrjanc
16. Kamišibaj 4.,5. torek 15.10-16.00 učilnica 2.a Ana Vukelić
17. Brihtoglvci 6.,7. četrtek 15.00-16.00 učilnica 2.a Ana Vukelić
18. Pravljične urice 1.,2. sreda 14.30-15.10 učilnica 2.a Ana Vukelić
19. Prva pomoč 8.,9.

po dogovoru

od januarja

po dogovoru Mateja Matajurc in Urška Rijavec
20. Podmladek RK 1.-4. po dogovoru po dogovoru Mateja Matajurc
21. Nogomet 6.-9. torek 2 del šol. leta 12:40-14:15 šolska telovadnica Matjaž Sovdat
22. Odbojka 6.-9. ponedeljek 1 del šol. leta 12:40-14:15 šolska telovadnica Vesna Uršič
23. Plesna skupina 4.-6. četrtek 12:40-14-15 šolska telovadnica Nika Eržen
24. Beremo v dvojicah 1.-5. po dogovoru po dogovoru Evelina Kravanja in Aurora Calvet Manas
23. Erasmus+ 6.,7. po dogovoru po dogovoru Aurora Calvet Manas in Damjana Nanut
24. E -Twining po dogovoru po dogovoru Aurora Calvet Manas, Damjana Nanut, Evelina Kravanja in Andreja Štrukelj

 

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA PROSTOR IZVAJALEC  
1. Nogomet 1. torek 14:30-16:00 stadion ali telovadnica Borut Čopi
2. Nogomet 2., 3. sreda, petek 14:30-16:30 stadion ali telovadnica Blaž Volarič
3. Nogomet 4., 5., 6., 7. četrtek 16:00-17:30 stadion ali telovadnica Nik Logar
4. Nogomet 8., 9. torek, petek 17:30-19.00 stadion ali telovadnica Dani Vulikić
5. Plesne vaje 1., 2. torek 14.30-15.30 večnamenski prostor OŠ Suzana Brešan DEJAVNOST SE NE IZVAJA
6. Plesne vaje 3.,4. torek 14:30-16.00 večnamenski prostor OŠ Suzana Brešan DEJAVNOST SE NE IZVAJA
7. Plesne vaje 5.-7. torek 16:00-17:30 večnamenski prostor OŠ Suzana Brešan DEJAVNOST SE NE IZVAJA
12. Gimnastika 1., 2. sreda 16:45-17:30 telovadnica Gimnastična Zveza Slovenije DEJAVNOST SE NE IZVAJA
13. Gimnastika 3. sreda 17:30-18:30 telovadnica Gimnastična Zveza Slovenije DEJAVNOST SE NE IZVAJA
14. Atletika 1.-9. četrtek 15:00-16:30 stadion ali telovadnica Borut Skočir in Peter Domevšček
15. Planinski krožek 1.-9. sobota MOPD Kobarid
16. Karate 1.-9. ponedeljek in petek 16.00-19.00 večnamenski prostor OŠ Ana Vukelić in Kitty Finc DEJAVNOST SE NE IZVAJA
17. Plezanje 1.-9. ponedeljek, torek, sreda, petek

15:45-16:45

16:45:17:45

17:45-18:45

telovadnica Benjamin Kodele

PŠ DREŽNICA

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA IZVAJALEC
1. Računalništvo 1.,2. in 3.,4. torek        1. del šol. leta 13:45-14:30 Klavdija Berginc
2. Otroški pevski zbor 1.,2. torek 11:20 – 12.05 Rina Berginc
3. Otroški pevski zbor 1., 2., 3., 4. četrtek 11:20 – 12.05 Rina Berginc
4. Aktivnosti za krepitev kulture prehranjevanja in prometne varnosti 3., 4. razred petek 12.00-13.00 Maja Jelenič
5. Učenje malo drugače 3., 4. razred petek 13.00 – 14.00 Maja Jelenič
6. Šport je zakon 1., 2., 3., 4. razred petek 14.00 – 15.30 Maja Jelenič
7. Ustvarjalne delavnice 1., 2., 3., 4. razred petek 15.30 – 16.30 Maja Jelenič

PŠ SMAST

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA IZVAJALEC
1. Računalništvo 1., 2., 3., 4. razred četrtek 1 del šol. leta 13:45-14:30 Klavdija Berginc
2. Aktivnosti za krepitev kulture prehranjevanja in prometne varnosti 1., 2. razred ponedeljek 12.00-13.00 Maja Jelenič
3. Učenje malo drugače 3., 4. razred ponedeljek 13.00 – 14.00 Maja Jelenič
4. Šport je zakon 1., 2., 3., 4. razred ponedeljek 14.00 – 15.30 Maja Jelenič
5. Ustvarjalne delavnice 1., 2., 3., 4. razred ponedeljek 15.30 – 16.30 Maja Jelenič
6. Otroški pevski zbor 1., 2., 3., 4. sreda 11:20-12:05 in 12:25-13:10 Marjetka Rakušček

PŠ BREGINJ

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA IZVAJALEC
1. Otroški pevski zbor 1., 2., 3., 4. sreda 13:00-13:45 Tatjana Sok Lavrenčič
2. Angleščina za 1. razred 1. sreda 11:30-12:15 Andreja štrukelj
3. Pravljične urice 1., 2., 3., 4. ponedeljek 14:00-14:45 Andreja štrukelj
4. Ročne spretnosti 1., 2., 3., 4. četrtek 13:30-14:15 Andreja štrukelj
5. Računalništvo 1., 2., 3., 4. četrtek druge del šol. leta 13:45-14:30 Klavdija Berginc
6. Aktivno preživljanje prostega časa (športne dejavnosti, ustvarjalne dejavnosti, dejavnosti za spodbujanje bralne pismenosti) 1. torek 10.30 -12.30 Maja Jelenič
7. Učenje malo drugače 1., 2., 3., 4. torek 12.30 – 14.00 Maja Jelenič
8. Ustvarjalne delavnice 1., 2., 3., 4. torek 14.00 – 15.30 Maja Jelenič
9. Šolski vrtovi 1., 2., 3., 4. torek 14.00 – 15.30 Maja Jelenič

POPESTRIMO ŠOLO

  INTER. DEJAVNOST RAZRED DAN URA PROSTOR IZVAJALEC
1. Učenje malo drugače Po dogovoru sreda, četrtek 6., 7. ali po dogovoru Kabinet 15, 5.a Maja Jelenič
2. Ustvarjalne delavnice 1., 2., 3., 4., 5. razred sobote, med počitnicami po dogovoru Po dogovoru Maja Jelenič
3. Šport je zakon 1., 2., 3., 4., 5. razred sobote, med počitnicami Po dogovoru Po dogovoru Maja Jelenič
4. Kuharsko-zeliščarska delavnica 2. razred četrtek 14.30 – 16.00 gospodinjska učilnica Maja Jelenič
5. Moj poklic 8., 9. po dogovoru po dogovoru obisk različnih podjetji Maja Jelenič
6. Vesela šola 4., 5., 6., 7., 8., 9. torek, sreda Torek (predura), Sreda (8.,9.ura) Računalniška učilnica Maja Jelenič
7. Več kot znam več veljam (sodelovanje na dogodkih, sejmih, taborih, projektih, prireditvah, tečajih, tekmovanjih) Po dogovoru po dogovoru Po dogovoru Po dogovoru Maja Jelenič

 

(Skupno 884 obiskov, današnjih obiskov 1)