JEDILNIK  – KOBARID

JEDILNIK – BREGINJ

JEDILNIK – DREŽNICA

JEDILNIK – SMAST

Na šoli se namenja veliko pozornosti zdravi prehrani, saj se zavedamo, kako pomembna je za zdrav razvoj vsakega izmed nas, še posebej pa to velja za otroke.  Jedilniki so sestavljeni v skladu s Smernicami zdravega prehranjevanja v vzgojno-izobraževalnih ustanovah in Praktikuma jedilnikov zdravega prehranjevanja. Kontrola živil v vseh procesih dela  se izvaja po načelih HACCP sistema, ki zagotavlja pripravo varnih obrokov. Zaželeno je, da vsak učenec prejme v šoli vsaj en obrok dnevno, zato kuhinja za učence pripravlja dopoldansko malico in kosilo.

Na osnovi veljavnega zdravniškega potrdila pripravljamo tudi dietne obroke. Zdravniško potrdilo je potrebno oddati na novo ob začetku vsakega šolskega leta.

Rezultati spletne ankete o šolski prehrani: Analiza ankete o šolski prehrani 2022_23

(Skupno 12.843 obiskov, današnjih obiskov 7)