10.10. 2022 smo končno uspeli organizirati dan mobilnosti za vse učence od prvega do petega razreda. Vključene so bile tudi podružnične šole, saj je za prevoze poskrbel Posoški razvojni center. Slednji je financiral tudi predstavo katero so si jo otroci ogledali. Poleg tega pa smo za učence sestavili tudi dva zanimiva poligona na stadionu, preko katerih so prepoznavali gibčnost svojih teles. Tudi hoja spada v kategorijo mobilnosti ljudi, zato smo poskrbeli tudi za to dejavnost, saj so se morali učenci tudi sprehoditi po dogovorjeni poti. Učitelji in učiteljice, pa so bili njihovi mentorji pri ozaveščanju primernega vedenja v prometu. Skratka bilo je pestro, intenzivno ter zabavno.

10.10. 2022 smo končno uspeli organizirati dan mobilnosti za vse učence od prvega do petega razreda. Vključene so bile tudi podružnične šole, saj je za prevoze poskrbel Posoški razvojni center. Slednji je financiral tudi predstavo, ki so si jo šolarji na ta dan ogledali v kobariškem kulturnem domu. Skratka bilo je pestro, intenzivno ter zabavno.
Mi znamo kolesarit
Tudi s skiroji si lahko bolj mobilen
Svobodno ustvarjanje na temo mobilnosti
Mi znamo pravilno prečkati cesto

Zanimiva predstava. “Glejte kaj znamo”

Tudi mi znamo…

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)