Spoštovani starši!

Sporočamo vam, da bomo postopno prešli na nov – spletni sistem prijave oziroma odjave obrokov. Spletna aplikacija Moja MALICA omogoča, da prijavo in odjavo obrokov opravite na daljavo, preko računalnikov, tablic oziroma mobilnih telefonov.

Prijave in odjave od obrokov bodo možne za tekoči mesec. Obrok lahko prijavite oziroma odjavite do 8:00 ure zjutraj za tekoči dan. 

Do konca letošnjega šolskega leta bo preizkusna faza uporabe aplikacije Moja MALICA. V tem obdobju lahko obroke še vedno prijavljate in odjavljate na ustaljen način, preko elektronske pošte oziroma s poslanim SMS sporočilom.

Od 1. septembra 2022 dalje pa bodo prijave in odjave obrokov potekale zgolj preko aplikacije MojaMALICA.

Navodila za registracijo in prijavo ter povezavo do vstopne strani najdete TUKAJ.

(Skupno 521 obiskov, današnjih obiskov 1)