Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid

OBVESTILO  – ŠPORTNI DAN PLANICA 7., 8., 9.r

V četrtek,  24. 3. 2022, bomo za učence 7., 8. in 9. razreda, zaradi velikega zanimanja učencev, organizirali v preteklih letih odpadel planiran športni dan – ogled Svetovnega pokala v smučarskih poletih v Planici.

Ogled smučarskih poletov vključuje stroške vstopnine za šole 5 evr/učenca in prevoz (del stroškov prevoza bomo subvencionirali iz programa šport).

Ker je ob Trdnjavi Kluže zaradi del popolna zapora ceste za ves promet je odhod že ob 6.30, zato ne gre drugače kot, da za prevoze otrok do šole  zjutraj poskrbijo starši. Predviden povratek bo ob 16.00. Učenci dobijo šolsko malico za teren v šoli. Športni dan bo organiziran v skladu s trenutnimi covid priporočili Nijz-ja.

SPREMLJEVALCI:

9.a, b: Matjaž S., Marjeta R. R.

8.a,b: Martina Zorč Melinc, Urška Mlekuž Vončina, Urška Rijavec

7.a,b: Mateja Matajurc, Sandra Poljanec, Matic Volarič

OPREMA – učenci:

Primerna topla zimska obutev, oblačila, mali nahrbtnik za malico, dodatna pijača, REKVIZITI, ZASTAVE, PIŠČALKE.

Športni pozdrav

Aktiv športa

(Skupno 382 obiskov, današnjih obiskov 1)