Kot se za šolo v naravi spodobi smo se zjutraj vsi navdušeni zbudili že pred učitelji. Čakal nas je zajtrk in oblačenje. Za drugi dan velja omeniti, da smo si vzeli nekaj več časa za iskanje vseh svoje stvari, ker jih je neznana oseba dan prej malce razmetala (prisežemo da smo jih lepo pospravili khm khm – učitelji pravijo da imamo danes popravni izpit..). Če nas je včeraj Vogel pozdravil v vsej svoji lepoti in soncu, nam je danes pokazal, da je smučanje lahko tudi malce adrenalinsko. V jutranjih urah nas je na najboljši možni podlagi pozdravil veter, ki nas je na momente prisilil smučanje nazaj.  Popoldne so nas čakale še delavnice o kamninah in lokostrelstvu, na malici pa smo trebuščke razvajali z lokalnimi dobrotami. Jutri nas ponovno čaka pester dan, Vogel pa tudi pravi da je bilo vetra in zibanja danes dovolj za cel teden.

(Skupno 315 obiskov, današnjih obiskov 1)