Za devetimi gorami in devetdesetimi ovinki gor in dol nas je v dopoldanskih urah pozdravil s soncem obsijan CŠOD Bohinj. (Dokaj) hitro smo se razpakirali, pobrali (skoraj) vse potrebno za smučanje in se odpravili proti gondoli. Ta nas je v pičlih 5 minutah spravila do belih strmin, kjer smo uživali v pravi pomladanski smuki. Ob povratku nazaj smo se namestili v nove prostore CŠOD-ja, pohvaliti pa se splača tudi kuhinjo ter prijazne gostitelje. Sedaj nas čaka še predavanje o varnosti na smučišču, za konec dneva pa še nočni pohod.


Še pomembni informaciji:

  • na šolski telefon (051 373 004) smo dosegljivi v prostem času med 17:30 in 18:30, izjemoma tudi zvečer med 21:00 in 21:30
  • prihod domov v Kobarid v petek bo zamaknjen – prihod je planiran okrog 17:30

(Skupno 499 obiskov, današnjih obiskov 1)