ZIMSKI ŠPORTNI DAN (7. – 9.r)

V četrtek, 17. 2. 2022, bomo imeli zimski športni dan. Učenci ste izbirali naslednje dejavnosti:

  • Smučanje (Cerkno)
  • Pohod (okolica Kobarida)

Dan bo organiziran v skladu s trenutnimi navodili nijz-ja. Samotestiranje kot pri rednem pouku (pon., sre., pet.) oz. PCT, maske, sedežni red v avtobusu po razredih. Učenci, ki so bili v sredo v šoli odsotni morajo opraviti samotestiranje v četrtek pred odhodom 7.40 v učilnici LVZ. Sicer je za vse udeležence smučanja samotestiranje doma na dan odhoda tudi preventivno priporočljivo.

  • SMUČARJI:
  • Odhod avtobusa ob 8.00 izpred šole. Malico imate lahko s seboj oz. jo vzamete v smuč. restavraciji organizirano v spremstvu učitelja. Poskrbite za primerno opremo (topla oblačila, rezervne nogavice, komplet smučarska oprema …). Razdeljeni boste v skupine. Vsako skupino bo vodil učitelj. Skupine smučajo ves čas skupaj. Za vse učence je obvezna čelada. Upoštevajte red na smučišču in navodila spremljevalcev. Prihod pred šolo bo okoli  16.30.

SPREMSTVO:

Nadja R. – 8.a, 8.b -deklice, Marjeta R.R. – 9.b, Vesna U. – 7.a, Urška M.V.- 7.b, Matjaž S.- 9.a, 8.b- dečki

  • POHODNIKI:
  • Odhod izpred šole bo ob 8.10. Malico imejte s seboj. Imejte primerno opremo (pohodniški čevlji, dolga oblačila, mali nahrbtnik, …). Prihod pohodnikov pred šolo bo do prvih prevozov.

SPREMSTVO:

7.a,b – Nevenka B., Božica Š.Ž., Barbara S., 8.a,b – Nina M.M., Martina Z.M., Sandra K.K., 9.a,b – Simon S., Matic V.

  • MALICO in KOSILA bomo za vse učence odpovedali. –
  • Kdor bo kosilo jedel v šoli (pohodniki) naj javi v kuhinjo.  –

                                                                         Športni pozdrav, učitelja ŠPORTA.

(Skupno 228 obiskov, današnjih obiskov 1)