Hura nov dan v šoli v naravi! (Je bilo slišati iz sob učencev ob 5:45. Učiteljice nad tem novim dnem nismo bili tako navdušene glede na to da so naše budilke zvonile šele ob 7:00). Ampak smo vseeno uspešno in nasmejano vstopili v še en dan v šoli v naravi. Dopoldanski programi so polni plavanja v bazenu, kjer zares uživamo. Skačemo v vodo, se potapljamo, špricamo učitelje ob vsem tem pa še pridno vadimo tehniko. Ker smo res pridni smo posledično danes tudi že utrujeni, oči pa so se nam pričele že kmalu po kosilu zapirati. Popoldne so nas čakale učne urice v katerih smo kot glavni junaki nastopali v stripih, druga delavnica pa nas je pobližje spoznala z vodnimi čarovnijami. Popoldne pa je sledila še glavna atrakcija – ŠLI SMO SI OGLEDATI ČISTO TA PRAVE LAUFARJE. Prijazen mladenič nam je predstavil vse maske in njihove posebnosti, mi pa smo jih poslušali tako pozorno, da se to niti v šoli ne dogodi. Tako da če nas starši na letošnji pust v Cerkno pripeljete vas zagotovo o cerkljanskih laufarjih dodobra podučimo.

Pa zaključimo s cerkljanskim večernim pozdravom: Lahka nuč!

(Skupno 395 obiskov, današnjih obiskov 1)