Spoštovani starši!

Sporočam vam, da smo danes prvo šolsko uro zelo uspešno izpeljali samotestiranje.

Iskrena zahvala vsem, ki ste stopili z nami v korak. Ne vem, če se zavedate, a današnji dan je v šolskem prostoru zgodovinski. Na vse, kar se je okoli nas dogajalo, na dejstvo, da smo vsi med tnalom in nakovalom, doma v skrbeh za dobrobit svojega otroka, v šoli pa obkroženi s številčno populacijo otrok, ki nam jih zaupate v vzgojo in izobraževanje, obremenjeni z javnimi mnenji, svojimi dilemami in strahovi hkrati pa zavedanjem svojih odgovornosti in dolžnosti …. skratka,  še bi lahko naštevala, pa mislim, da ni potrebe.

Naj samo še povzamem bistvo današnjega dne, kot sem ga zaznala, ko sem se po razredih sprehodila med samotestiranjem – OTROCI SO NAŠI HEROJI.

ISKRENA HVALA PA TUDI VAM STARŠEM, DA NAM V TEH TEŽKIH ČASIH STOJITE OB STRANI!

Če sporočim še statistiko – na presejalnem testu ni bil pozitiven niti en test.

Vse dobro,

Melita Jakelj, ravnateljica.

(Skupno 221 obiskov, današnjih obiskov 1)