Vlada RS je ob epidemioloških razmerah v državi v četrtek, 12. 11. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov za področje vzgoje in izobraževanja. Zaradi še vedno kritične epidemiološke situacije se bo vzgojno-izobraževalno delo v osnovnih šolah za vse učence izvajalo na daljavo tudi od 16. 11. 2020 dalje.

Pouk na daljavo bo potekal v spletnih učilnicah.

Na šoli smo vam na razpolago za kakršnakoli vprašanja ali dileme, naše kontakte najdete na spletni strani. Po najboljši močeh se bomo potrudili, da  najdemo najboljšo rešitev. Prehod iz klasičnega pouka na pouk, ki se v celoti odvija s sodobnimi didaktičnimi gradivi s pomočjo IKT tehnologije za nikogar ni enostaven. Verjamem, da nam bo skupaj uspelo in da bo kmalu prišel čas, ko bomo lahko mirneje zadihali. Do takrat pa bodite dobro, bodite zdravi in pazite nase!

Melita Jakelj, ravnateljica.

(Skupno 232 obiskov, današnjih obiskov 1)