OBVESTILO 6. – 9. Razred

ŠPORTNI DAN – planinski pohod

(TOREK-10. 9. 2019)

V torek, 10. 9. 2019, bomo imeli športni dan – planinski pohod, ki je letos za 6. in 7. r povezan s kulturno vsebino na temo Simona Gregorčiča. Učenci ste razdeljeni po razredih. Za vsak razred je zadolžen določen učitelj.

Smeri:

6.r – Kob. – Ladra Sv. Lovrenc – Kob.

7.r – Kob. – Smast – Vrsno – Kob.

8.r – pohodništvo v šoli v naravi

9.r – Matajur iz Avse.

Odhodi v vse smeri bodo ob 8.00 oz. takoj po jutranjih prevozih.

Športni dan bo končan do  drugih prevozov.  Imejte primerno opremo (planinske čevlje ali močnejše tenis copate, zložljiv dežnik in vetrovko, dodatno malico in pijačo).

Šolsko malico za teren dobite v šoli – dvignejo jo spremljevalci razredov in razdelijo zjutraj pred odhodom. Kosila bodo za vse odpovedana.

Na poti se obnašajte v skladu z navodili varne hoje v gorah in upoštevajte navodila spremljevalcev.

Športni pozdrav; učitelja športa.