V ČETRTEK, 23. 3. 2017, se bodo učenci 6., 7., 8. in 9. razreda v okviru dnevov dejavnosti udeležili športne prireditve v Planici. Skupaj z vrstniki ostalih slovenskih šol si bomo ogledali trening in kvalifikacije smučarskih poletov. Učence bodo spremljali razredniki in predmetni učitelji.

Odhod avtobusov izpred šole bo zaradi urnika prireditve že ob 7.30. Starše prosimo, za zjutraj poskrbijo za pravočasne prevoze otrok. Po najboljših možnostih, smo nekatere prevoze lahko prilagodili. In sicer:

Iz smeri Vrsno pridejo učenci lahko z dodatnim prevozom, ki štarta ob 7.00 iz Vrsna in pobira vse učence iz smeri Vrsno.

Učenci iz Kreda in Robiča se ob 7.00 (Na rajdah) lahko pridružijo jutranjemu prevozu, ki štarta iz Breginja ob 6.48.

Šolsko malico za teren dobijo učenci v šoli. S seboj naj imajo dodatno malico, dežnik, toplo obutev in oblačila za slučaj slabega vremena.

Predviden povratek pred šolo bo okoli 15.30. Za prevoze domov poskrbite starši.

Starši se s svojim otrokom pogovorite o primernem in odgovornem vedenju.

Športni pozdrav; športna pedagoga.