Spoštovani starši, dragi učenec!

Na Gimnaziji Tolmin bomo prihodnje šolsko leto izvajali tudi program Strojni tehnik. To bo dislocirani oddelek Šolskega centra Nova Gorica, kar pomeni, da boste dijaki vpisani v Novo Gorico, pouk pa se bo izvajal v prostorih Gimnazije Tolmin. Informativni dan za ta oddelek bo izvedel ŠC Nova Gorica. Ker se nam zdi pomembno, da bodoči dijaki vidite tudi prostore in šolo, na kateri bo potekal pouk, vas v petek, 10. 2. 2017, ob 15.00 in v soboto, 11. 2. 2017, ob 9.00 vabimo na Dan odprtih vrat. Predstavili vam bomo izvajanje programa Strojni tehnik v Tolminu, posoška podjetja ter njihovo ponudbo kadrovskih štipendij, ki jih bodo dobili vsi vpisani dijaki, ponudbo prakse ter možnost zaposlitve oz. nadaljnjega študija.

Vljudno vas vabimo, da pridete, si ogledate šolo in nas povprašate o vsem, kar vas zanima – izvedbi pouka, ekskurzijah, višini štipendij, načina izbire štipendistov, …!

Ravnateljica Gimnazije Tolmin

mag. Branka Hrast Debeljak