Spoštovani starši!

Vabimo vas na 1. skupni roditeljski sestanek, ki bo v  četrtek, 15. septembra 2016, ob 16.45  v šolski jedilnici.

Pred predavanjem bodo ob 16.00  po razredih roditeljski sestanki za učence od 6. – 9. razreda.

Po predavanju, predvidoma ob 18.15, bodo po razredih roditeljski sestanki za učence od 1. – 5. razreda.

Dnevni red:

1. Nagovor ravnateljice
  2. Kako pridobiti 0,5% dohodnine za šolski sklad – predstavitev Sklada 05, ustanove za družbene naložbe
  3. Kratka predstavitev šolskega dela
  4. Predavanje logoterapevta Sebastjana Kristoviča: KAKO VZGOJITI OTROKA V SAMOSTOJNO IN ODGOVORNO OSEBO.

Predavatelj, doc. dr. Sebastjan Kristovič, deluje na področju logopedije, duševnega in duhovnega zdravja, morale in etike, razvoja človeških virov, vzgoje za življenje in medosebne komunikacije. Na svojih predavanjih staršem predstavi številne pasti in napake, ki se najpogosteje nehote ponavljajo pri vzgoji.

Prijazno vabljeni!

Melita Jakelj,  ravnateljica.