OBVESTILO 6. – 9. razred

ŠPORTNI DAN – planinski pohod

(SREDA, 7. 9. 2016)

V sredo,  7. 9. 2016, bomo imeli športni dan – planinski pohod. Učenci ste razdeljeni po razredih. Za vsak razred je zadolžen določen učitelj.

Smeri:

6.r – Kob. – Ladra – Koseč – Magozd – Kob.

7.r – Kob. – Svinska planina – Kob.

8.r – (šola v naravi) – beneške vasi – Breginj.

9.r – Matajur iz Avse.

Odhodi v vse smeri bodo ob 8.00 oz. takoj po jutranjih prevozih. Športni dan bo končan do  2.-gih prevozov. Imejte primerno opremo (planinske čevlje ali močnejše tenis copate, zložljiv dežnik in vetrovko). Malico imejte s seboj (v šoli jo bomo odpovedali). Priporočamo, da se preventivno zaščite proti klopom.

Na poti se obnašajte v skladu z navodili varne hoje v gorah in upoštevajte navodila spremljevalcev.

Kosila bodo odjavljena za vse. Kdor bo kosilo jedel v šoli, naj se javi v kuhinji (6.r – predviden povratek 13.40).

V primeru dežja bo normalen pouk.

Spremljevalci: Razpored v kabinetu18.

Športni pozdrav; učitelja športa.