BANNER ROTARY HALO_650x340_resize
Naša šola se je pridružila vseslovenski akciji “Halo, si za to?”, kjer zbiramo stare telefone, polnilce in odpadne baterije vseh vrst. S tem podpiramo dobrodelno akcijo pomoči otrokom iz socialno šibkih družin, del sredstev bo dobila naša šola, vsekakor pa pripomoremo tudi k čistemu okolju.
Zbirno mesto za vse navedene stvari je v osnovni šoli, natančneje v kabinetu št. 15. Učenci vse oddajajo v prisotnosti učitelja, ki je trenutno v bližini tega kabineta. Tam so tri ločene škatle- za telefone, za baterije in za polnilce.  Torej se komplet enega telefona odda ločeno- baterijo odtranimo in oddamo pod baterije, telefon v svojo škatlo, prav tako pa v ločeno škatlo tudi pripadajoči polnilec.
Zbiralna akcija traja do 22. aprila.
Za več informacij lahko vprašate Urško Mlekuž Vončina ali Ireno Stergar.
(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)