ZIMSKI ŠPORTNI DAN (6. – 9.r)

OBVESTILO:

 

V torek, 1. 3. 2016, bomo imeli zimski športni dan. Učenci izberete naslednje dejavnosti:

 • Smučanje (Cerkno)
 • Igre v vodi (Cerkno)
 • Pohod (okolica Kobarida)
 • PLAVALCI – igre v vodi:
 • Odhod avtobusa ob 8.00 izpred šole. Malico imejte s seboj. Učenke z daljšimi lasmi imejte s seboj sušilnik za lase. Upoštevajte red na bazenu in navodila spremljevalcev. Prihod pred šolo do drugih prevozov.
 • SMUČARJI:
 • Odhod avtobusa ob 8.00 izpred šole. Malico imejte s seboj. Poskrbite za primerno opremo (topla oblačila, krema za sonce, sončna očala, rezervne nogavice, …). Razdeljeni boste v skupine. Vsako skupino bo vodil učitelj. Skupine smučajo ves čas skupaj. Za vse učence je obvezna čelada. Upoštevajte red na smučišču in navodila spremljevalcev. Prihod pred šolo bo okoli 16.30.
 • POHODNIKI:
 • Odhod izpred šole bo ob 8.10. Malico imejte s seboj. Imejte primerno opremo (pohodniški čevlji, dolga oblačila, mali nahrbtnik, …). Prihod pohodnikov pred šolo bo do prvih prevozov.
 • MALICO in KOSILA bomo za vse učence odpovedali. –
 • Kdor bo kosilo jedel v šoli (pohodniki) naj javi v kuhinjo. –

                                                                                   Športni pozdrav, učitelja ŠV

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)