DSCN0005

 

Na vseslovenskem natečaju  ” Po sledeh Josipine  Turnograjske — natečaju za najboljše ljubezensko pismo med mladimi v Republiki Sloveniji za leto 2015″ za osnovnošolce in srednješolce je posebno priznanje  za sodelovanje, likovno izvirnost in vsebinsko dovršenost poslanih besedil prejela

Neža Stres iz 9.b, mentorica Božica Špolad Žuber

in  učenci 8. razreda:  Domen Uršič, Karin Cukjati, Demia Čopi, Mojca Čušin, Maša Gorenšček, Laraana Kalčič, Lara Korošec, Helena Matelič, Diana Uršič, Anže Valentinčič, Tevž Volarič,  mentorica Nataša Špolad Manfreda.

Organizatorji natečaja,  Kulturno društvo Josipine Turnograjske,  so nam zapisali: “Učenci so ob izjemni strokovni pomoči in motivaciji poslali na natečaj vsebinsko in jezikovno zelo izvirna besedila in pri tem dosegli izvrstne rezultate na državni ravni.”

Objavila: Božica Špolad Žuber

(Skupno 187 obiskov, današnjih obiskov 1)