koba2 parlament pop

 

 

 

 

 

 

 

Učenci 3. skupine slovenščine, 9. razreda smo sodelovali na natečaju Združeni v miru v organizaciji Informacijske pisarne Evropskega parlamenta v Sloveniji in za naše konstruktivistične pesmi prejeli najvišjo oceno. Zato smo se v četrtek, 28. 5. 2015, odpravili na nagradni izlet v Ljubljano. Najprej smo si ogledali državni zbor, sprejel pa nas je tudi predsednik odbora državnega zbora za zadeve Evropske unije g. Shaker. Sledila je vožnja z ladjico po Ljubljanici, kjer smo videli znamenitosti Ljubljane: Zmajski most, Tromostovje, nabrežje stare Ljubljane, Špico … Za konec pa nam je g. Klemen Žumer, vodja Informacijske pisarne Evropskega parlamenta v Sloveniji predstavil delo v Evropskem parlamentu. Izlet je bil zanimiv in poučen.

280520152458 parla4 parla5 parlament eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisala: Ana Koren, 9.a
Objavila: Nataša Špolad Manfreda
Foto: Lucija Markelj

(Skupno 354 obiskov, današnjih obiskov 1)