1

V dvorani doma Andreja Manfrede smo se v petek, 15. maja 2015, mladi bralci srečali z nemško pisateljico Carolin Philipps.

3

Pisateljica nam je odgovarjala na vprašanja, ki smo jih učenci prej napisali. Govorila je o svojem življenju in o tem kako napiše knjigo. Zanimivo mi je bilo, ko je povedala, da najprej napiše začetek in konec knjige, šele nato ostalo.

2

Na tem srečanju je g. Janez Miš podelil nagradi zmagovalcema literarnega natečaja Bralnice pod slamnikom. Za nadaljevanje zgodbe ″Zakaj neki ljudje začenjajo vojne, čeprav vedo, da se bo zgodilo toliko žalostnih stvari? ″sta jo v kategoriji 3 najboljših prispevkov učencev drugega triletja v Sloveniji prejela:

Žiga Fon iz 5. a razreda in Katja Krivec iz 6. razreda OŠ Bovec.

4        5

Obema za izjemen dosežek iskreno čestitamo!

Imeli smo se zelo lepo.

6       7

Napisal: Blaž Plesničar, 5. a

Fotografije: Mineja Lazar, 8. b

 

Spletna novica: Martina Kozorog Kenda

(Skupno 161 obiskov, današnjih obiskov 1)