Gostovanje šolske gledališke skupine na Mostu na Soči

Foto: Petra Škrjanc

Naša šolska gledališka skupina je bila povabljena na gostovanje na OŠ Dušana Muniha Most na Soči, kjer smo nastopili 12. 2. 2015. Povabila smo bili zelo veseli, saj nam vsak nastop na odru veliko pomeni in prinese tudi veliko dragocenih izkušenj, uporabnih še marsikje v življenju in ne samo v gledališču. Nastopili smo kljub odsotnosti ene od igralk, igro pa prilagodili, tako da sploh ni bilo opaziti, da je bila izvedena v okrnjeni zasedbi. Predstavo so si ogledali učenci od 1. do 6. razreda in bili zelo navdušeni. Veselimo se novih povabil na gostovanja, trenutno pa se pripravljamo na gostovanje na osnovni šoli v Kanalu ob Soči, ki bi 12. 3. 2015.

Zapisala: mentorica Nataša Špolad Manfreda

 

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 1)