Rastem s knjigo_1

V torek, 10. 2. 2015, smo se učenci 7. razredov z učiteljicama Božico Špolad Žuber in Marinko Velikonja in knjižničarko Martino Kozorog Kenda odpravili v mestno knjižnico v Kobaridu. Bibliotekarka Katja Ozebek nam je predstavila projekt Rastem s knjigo. Letošnja izbrana knjiga je Odprava zelenega zmaja, ki jo je napisal Slavko Pregl, ilustriral pa jo je Marjan Manček. Vsak učenec je prejel za darilo en izvod te knjige. Ko smo končali, smo se odpravili v zgornje prostore knjižnice, kjer smo si ogledali knjige knjižnega sejma. Nato smo se vrnili v šolo, kjer smo nadaljevali pouk.

Posebej veseli smo bili knjige, všeč pa nam je bil tudi obisk knjižnice.

Rastem s knjigo_2

Maša Gorenšček in Lara Korošec, 7. a

Rastem s knjigo_3

Spletna novica: Martina K. Kenda

(Skupno 109 obiskov, današnjih obiskov 1)