Akcija »PODARI POT«

podari_pot

 

NAČINI ZBIRANJA pomoči za ta namen:

  • donacije na TRR: 01246-6030655442; sklic 00-51; s pripisom »podari pot«
  • prostovoljni prispevki na prireditvah, kjer nastopajo naši učenci

Razlogi za našo akcijo:

Osnovna šola uresničuje svoje cilje skozi obvezni in razširjeni program, kamor spadajo tudi dnevi dejavnosti, tabori, ekskurzije, šola v naravi in drugo. Naš cilj je, da bi se vsi učenci naše šole udeležili celotnega programa, ki ga ponuja šola in s tem vsem omogočili razvoj v skladu z njihovimi sposobnostmi in interesi.

Vse te dejavnosti se ne morejo izvajati le na šoli, veliko je vezanih na prevoz, saj je naša šola zelo oddaljena od vseh glavnih središč, ustanov, gledališč, smučišč, bazenov… Te dejavnosti zahtevajo od staršev naših učencev dodatna denarna sredstva zaradi stroškov prevoza.

Z akcijo »PODARI POT« bomo v okviru šolskega sklada zbirali namenska sredstva in nekaterim učencem pomagali pri kritju prevoznih stroškov na tiste dejavnosti, ki za izvedbo vključujejo tudi prevoz.

HVALA, v imenu vseh, ki jim boste pomagali!

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)