DSC_4336

Premiera predstave Majina pravljica

Naša šolska gledališka skupina Slavček letos navdušuje z gledališko predstavo Majina pravljica, v kateri nastopa kar 24 učencev in učenk iz 7., 8. in 9. razreda. Kljub vsem virusom, bakterijam in ostalim boleznim, ki so »napadli« nastopajoče in tudi učiteljice, sodelujoče pri pripravi predstave, je bila premiera 23. 1. 2015 zelo uspešna.  Najbolj navdušeni so bili otroci iz vrtca in  mlajši učenci, saj jim je predstava s pravljičnimi liki, s katerimi se srečujejo vsak dan, pisana na kožo. Skupina je ta dan še dvakrat skoraj napolnila dvorano, navdušila tudi strokovno komisijo in se sedaj že pripravlja na gostovanja.

 

Hvala vsem, ki ste pomagali,  pri izvedbi predstave, brez vas vam ne bi uspelo – učiteljica Petra Škrjanc, učiteljica Matej Černigoj Skočir, učiteljica Tanja Sivec Rutar, učitelj Simon Skočir, učitelj Matjaž Sovdat, čistilka Hidaeta Ćebić, hišnika Andrej Gregorčič in Danilo Berginc.

 

Zapisala mentorica GS Slavček Nataša Špolad Manfreda

(Skupno 202 obiskov, današnjih obiskov 1)