V času sprostitvene dejavnosti smo najraje na igrišču. Takrat skoraj pozabimo, da smo v šoli. Domišljiji pustimo prosto pot.

 DSCN0616 DSCN0618 DSCN0619 DSCN0621

Potrebujemo gibanje, zato se nekateri ob petkih z učiteljico Karmen odpravimo na krajši sprehod.

 

Po domači nalogi skušamo čas ustvarjalno preživeti. Večkrat se lotimo likovnega ustvarjanja, včasih športnih ali socialnih iger. Pojemo, poslušamo glasbo ali prepoznavamo druge zvoke, beremo zgodbe, še posebej radi v nadaljevanjih. Trenutno se zabavamo z vragolijami Pike Nogavičke. Radi ustvarjamo iz različnih elementov za spajanje, rešujemo križanke, pogledamo kakšno risanko, prepoznavamo glasove v besedah, štejemo ali se pogovarjamo. Veliko časa pa moramo nameniti tudi bontonu, saj ni tako sladek kot bonbon, zato ga ne maramo preveč.

DSCN0612 DSCN0611  DSCN0614 DSCN0605  DSCN0630     UPČ

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)