gasilski kamion

V mesecu oktobru smo veliko govorili o naši lastni varnosti. Najprej smo se poučili o varni poti v šolo in nasploh o varnem ravnanju v prometu. Pri tem nam je pomagal tudi naš prijazni redar Janko. Z njim smo prehodili okolico šole, se seznanili s pomembnimi prometnimi znaki, označbami in drugimi prometnimi objekti. Pokazali smo kako pravilno hodimo po cesti in kako cesto prečkamo.

redar na obisku

Z velikim veseljem smo se odzvali povabilu naših gasilcev in jih obiskali v gasilskem domu. Tam je vedno zelo zanimivo. Tudi tokrat smo z navdušenjem spremljali prikaz gašenja gorečega olja, si ogledali gasilsko opremo, vozila in nazadnje preizkusili tudi v čisto pravem gašenju.

Hvala našim mladim gasilcem za vse, še posebej pa za sladek zaključek obiska!

 

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)