V ponedeljek, 1.9.2014, smo pripravili v Domu Andreja Manfrede slavnostni sprejem za 24 prvošolcev.

torat2

Najprej so si ogledali simpatično lutkovno igrico Bibice in prvi šolski dan, ki so jo pripravili MKUDovci prav posebej za ta dan. Prvošolce so, poleg učiteljic, učencev 1. triade in ravnateljice Melite Jakelj, prišli pozdraviti tudi županja Darja Hauptman,ki jim je ob podarila slovensko zastavo, direktorica Planike Anka Miklavič Lipušček, ki je otroke obdarila s sirom, ki so ga izdelali v mlekarni prav za to priložnost, medobčinski redar Janko Volarič pa jih je opozoril na pomen varnosti v prometu in jim nadel rumene odsevne brezrokavnike in kresničke. Program je popestril šolski zbor, ki ga vodi učiteljica Karmen Ostrožnik in učenci Glasbene šole Tolmin: Nejc Čebokli, Vita Hrast in Nika Uršič. Sledil je še ogled učilnice in sladkanje s torto.

 

 

(Skupno 446 obiskov, današnjih obiskov 1)