skk

Dvig socialnega in kulturnega kapitala v lokalnih skupnostih za razvoj enakih možnosti in spodbujanje socialne vključenosti

V okviru sredstev evropskega socialnega sklada in s sofinanciranjem Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov za obdobje 2007 – 2013 smo v OŠ Simona Gregorčiča izvajali projekt Dvig socialnega in kulturnega kapitala v lokalnih skupnostih za razvoj enakih možnosti in spodbujanje socialne vključenosti (SKK), ki ga bomo nadaljevali tudi  v šolskem letu 2014/15.

OŠ Simona Gregorčiča je vodja mreže v kateri so še OŠ KANAL, OŠ PODBRDO in GIMNAZIJA TOLMIN. Skupaj bomo gradili socialni in kulturni kapital tako, da bomo vzpostavili medsebojno zaupanje in spodbujali kulturo dialoga z raznolikimi dejavnostmi znotraj šole ter dejavnostmi, ki povezujejo šolo z okoljem.

Vodja projekta: Aurora Calvet Manas

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)