net-barbara2

V soboto, 14. junija 2014 je v Marmorni dvorani na Gospodarskem razstavišču potekala slavnostna podelitev zlatih priznanj učencem, ki so dosegli odlične dosežke na različnih tekmovanjih, ki jih organizira ZOTKS (Zavod za Tehnično Kulturo Slovenije). Z naše šole sva se prireditve udeležila 2 učenca iz 8 razreda;

jaz za osvojeno zlato priznanje iz znanja kemije in Tjaž Volarič, ki je osvojil zlato priznanje iz logike in kemije. Svoja priznanja smo prejeli pred prireditvijo, le najboljšim, tudi Tjažu iz znanja kemije, pa so jih podelili na odru. Prireditve so se udeležili tudi predsednik in podpredsednik ZOTKS in pokrovitelj, evropski komisar za okolje dr. Janez Potočnik. Pred prireditvijo je v preddverju Marmorne dvorane potekala aleja tehniških in naravoslovnih fakultet, dobitniki zlatih priznanj pa smo prejeli vstopnico za ogled razstave o možganih, ki je na ogled na Gospodarskem razstavišču. Prireditev je bila zelo zanimiva in odličen način, da smo učenci spoznali tudi druge mlade talente.

    net-_barbara1

Napisala : Jerneja Koren

Foto: D. Volarič

 

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)