Učenci PŠ Breginj smo že desetič sodelovali v projektu Turistične zveze Slovenije TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA  in že četrto leto zapored prislužili zlata priznanja.

120

Na regijski tržnici v Novi Gorici 4. aprila, smo med šestnajstimi sodelujočimi šolami prejeli kar dve zlati priznanji – zlato priznanje za celoten projekt ter še posebej zlato priznanje za najboljšo raziskovalno nalogo z naslovom Stare jedi za sodobne ljudi.

Tako smo se uvrstili na državno tekmovanje v Mariboru 23. aprila, kjer se je predstavilo 32 najboljših ekip, dobitnic zlatih priznanj na regijskih tekmovanjih. Tudi od tam nismo prišli praznih rok. Komisija nam je podelila zlato priznanje za najbolj izvirno povabilo na turistično stojnico na 27. festivalu!

Veselje je nepopisno in ves trud poplačan.

 Fotografije prikazujejo našo turistično stojnico ter »zlato barelo«, ki je mimoidoče vabila na naš prireditveni prostor.

   112      maribor13_160

   116      101

 

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)