RODITELJSKI SESTANKI

  • Organizirana bosta dva oddelčna roditeljska sestanka z razredniki.
    Na sestankih staršev od 1. do 5. razreda bodo organizacijo dela predstavili tudi učitelji podaljšanega bivanja.
  • Za učence 9. razredov bo organiziran roditeljski sestanek na temo poklicnega usmerjanja.
  • Za starše učencev 6. razreda bo organiziran roditeljski sestanek na temo cepljenja proti HPV
  • Za učence 5. in 6. razredov bo organiziran sestanek pred izvedbo šole v naravi.
  • V maju mesecu bomo v okviru pogovornih ur organizirali sestanek za starše s kratko predstavitvijo učnega gradiva za naslednje šolsko leto
  • Ob koncu šol.leta bo organiziran tudi roditeljski sestanek za bodoče prvošolce.

 

POGOVORNE URE

V šolskem letu 2019/20 bomo skupne pogovorne ure, ko bodo na šoli vsi učitelji, izvedli dvakrat in sicer:
– drugi torek v mesecu februarju 2020, ko bo sklican tudi krajši roditeljski sestanek oddelka, kjer bodo razredniki predstavili učni uspeh, vzgojno delo in druge aktualne zadeve;
– drugi torek v mesecu maju 2020;
Termin ostaja enak, od 17.00 do 18.00 ure, po potrebi tudi dlje. Starši se, prav tako kot doslej, prijavite pri razredniku ali učitelju in določite uro obiska.
Za ostale termine se starši dogovorijo z učitelji, v dopoldanskem času med 8. in 14.uro, v popoldanskem terminu ostaja preferenčni termin vsak drugi torek v mesecu.

UČITELJ/-ICA DAN V MESECU URA
Damjana Nanut 2. torek 2. ura
Martina Koren 2. torek 5. ura
Tanja Pagon Miklavič 2. torek 1.ura
Irena Stergar 2. petek 3. ura
Suzana Volarič 2. sreda 4. ura
Bojana Baskar 2. torek 4. ura
Nika Eržen 2. petek 3. ura
Mateja Černigoj Skočir 2. petek 3. ura
Nataša Špolad Manfreda 2. ponedeljek 1. ura
Petra Škrjanc 2. torek 2. ura
Nadja Rejec 2. sreda 3. ura
Barbara Smrekar 2. sreda 2. ura
Tea Podobnik 2. četrtek 2. ura
Božica Špolad Žuber 2. petek 2. ura
Tanja Sivec Rutar 2. torek 2. ura
Sandra Kozorog Košuta 2. ponedeljek 4. ura
Nevenka Baskar 2. ponedeljek 3. ura
Martina Zorč Melinc 2. ponedeljek 3. ura
Karmen Ostrožnik 2. ponedeljek 2. ura
Marjeta Rutar 2. ponedeljek 4. ura
Simon Skočir 2. torek 2. ura
Matjaž Sovdat 2. torek 3. ura
Vesna Uršič 2. torek 3. ura
Klavdija Berginc 2. torek 5. ura
Nina Levpušček Melinc 2. torek 1. ura
Pjerina Sovdat po dogovoru
Mateja Matajurc po dogovoru
Urška Rijavec po dogovoru
Urška Mlekuž Vončina po dogovoru
Evelina Kravanja 2. sreda 3. ura
Aurora Calvet Manas 2. torek 5. ura
Tatjana Terlikar 1. torek 4. ura
Tatjana Sok Lavrenčič 1. torek 4. ura
Rina Berginc 2. ponedeljek 11:20 – 12.05, 5. ura
Nevenka Rakušček 2. ponedeljek 11:20 – 12:05, 5. ura
Martina Rakušček 2. ponedeljek 9:40 – 10:25, 3. ura
Andreja Štrukelj po dogovoru
Jasmina Žagar Nascivera 1.četrtek 4.uro
Sabina Sovdat 1.četrtek 4.ura
Špela Gregorčič 1. sreda 5. ura
Marjetka Rakušček 1. sreda 4.ura

 


 

(Skupno 1,057 obiskov, današnjih obiskov 1)