Praznični december je čas druženja in preživljanja časa v dobri družbi. Zato smo se 1.a in predšolski skupini Medvedki in Želvice dogovorili za dve srečanji. Najprej so iz vrtca v šolo na obisk prišli vrtčevski otroci. Prvošolci so v telovadnici pripravili božično gibalno urico. Preizkusili so se na poligonu za palčke, v kepanju, okraševanju živih novoletnih jelk, sestavljanju snežakov in zabavnem ciljanju tarč.

V vrtcu pa je druženje imelo bolj gurmanski pridih. Mali kuharji so zavihali rokave in si pripravili sadna nabodala ter miške. Brez sladkosti v decembru ne gre, zato so otroci omenjena obroka konkretno obogatili s čokoladnim prelivom. Njam! Druženje je bilo sploh praznično, saj so bili otroci po nekakšnem božičnem čudežu prav vsi oblečeni v rdeča oblačila!

Se že veselimo novih srečanj v novem letu!

Pripravil: učitelj Blaž Volarič

(Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1)