Otrokom ne zmanjka vprašanj. Zato je bila tema letošnjega Tedna otroka kot nalašč za njih – RADOVEDNOST. Temu primerno je bil prilagojen tudi pouk in dogajanje v šoli. Učenci so se družili z otroki iz vrtca, obiskali knjižnico, se odpravili do slapa Kozjak, gradili hiške v gozdu, še več časa preživeli na igralih in v naravi, uživali v lutkovni predstavi O dveh kozah, starejši učenci so si v kinodvorani v Tolminu ogledali film Šola magičnih živali. Ni manjkal niti lov na skriti zaklad, še posebej so se učenci razveselili dneva brez domače naloge in celo dneva žvečenja žvečilnih gumijev. Veliko je bilo likovnega ustvarjanja, pa tudi zabave ob računalniških delavnicah.

Svojo radovednost lahko dokončno potešite z ogledom spodnjih fotografij, učenci in učenke pa so že radovedni glede Tedna otroka v prihodnjem šolskem letu – le kakšna bo tema?

Pripravil: Blaž Volarič