Prvošolska raketa je vzletela. Polna do zadnjega sedeža je poletela šolskim dogodivščinam naproti.

Pred vkrcanjem so nas sprejeli, pozdravili in nagovorili gospod ravnatelj Simon Skočir, gospod župan Marko Matajurc, gospod direktor Mlekarne Planika Miran Božič in občinski redar gospod Vojko Fon. Sledila je zanimiva in zabavna lutkovna predstava 1001 pravljica v izvedbi gledališča Bobek in Gledališča Tri.

Raketo smo preusmerili na vzletišče 1.a razreda. Za srečno pot smo se dotaknili zvezde modrosti, pomahali staršem in prestopili zvezdno stezo v učilnico – postali smo šolarke in šolarji OŠ Simona Gregorčiča Kobarid ter učenke in učenci 1.a razreda. Za dobrodošlico smo pojedli slastno torto, nato pa smo prevzeli še darila za krepitev našega nadaljnjega leta.

Vsem srečno pot!

Učitelja Irena in Blaž

(Skupno 442 obiskov, današnjih obiskov 1)