Spoštovani starši in učitelji!

V četrtek, 13. 4. 2023 ob 17:00 vas vabimo na roditeljski sestanek v obliki predavanja univ. dipl. sociologinje Doroteje Lešnik Mugnaioni na temo medvrstniškega nasilja.

Predavanje bo v večnamenskem prostoru.

Vabljeni tudi starši učencev s podružničnih šol.

Starši, ki bi želeli izkoristiti termin tudi za govorilne ure, se dogovorite s posameznim učiteljem.

Doroteja Lešnik Mugnaioni je politologinja, predavateljica, svetovalka, dolgoletna prostovoljka v Društvu SOS telefon in raziskovalka, ki se ukvarja s preprečevanjem nasilja na delovnem mestu ter v vzgoji in izobraževanju že več kot dvajset let. Delovala je v Šoli za ravnatelje, sodeluje z Zbornico zdravstvene in babiške nege Slovenije, obenem pa izvaja različna izobraževanja in delavnice o omenjenih temah.

V želji po čim večjem obisku vas lepo pozdravljam,

Simon Skočir, ravnatelj

(Skupno 484 obiskov, današnjih obiskov 1)