Tudi na naši šoli smo danes preganjali zimo in klicali pomlad. Učitelji smo se dogovorili, da bomo učence presenetili s skupinsko masko Minionov in njihovim vodjo Grujem, ki so preplavili šolo s svojimi kot banana rumenimi obrazi. Za svoje pomočnike smo si izbrali princese, viteze, policaje, metuljčice, vojake, Ninja želve, miške, mačke … Skratka, vse učence šole, tudi tiste, ki so se našemili kar sami vase. 

Po glavnem odmoru smo se skupaj z vrtčevskimi otroki podali na ulice Kobarida, kjer smo pozdravili babice, tete, mame in druge obiskovalce kraja. Na trgu smo s svojim prihodom razveselili tudi župana Marka Matajurca, ki nas je obdaril s sladkim presenečenjem. Za dobro voljo sta poskrbela tudi harmonikaša, saj brez glasbe pač ne gre, kaj pravite?

Živel pust, na svidenje zimi in dobrodošla pomlad!

Skupinska fotografija vrtec in šola:

(Skupno 391 obiskov, današnjih obiskov 1)