V nedeljo, 19. junija 2022, je v Cankarjevem domu v Ljubljani  potekala slovesna razglasitev rezultatov državnih tekmovanj iz znanja in srečanja mladih raziskovalcev. Prireditev v čast najboljšim mladim talentom, ki so se s svojim znanjem, sposobnostmi, inovativnostjo in ustvarjalnostjo izkazali na tekmovanjih, organizira Zveza za tehnično kulturo Slovenije.

Na prireditev »ZOTKINI TALENTI 2022«  je bil povabljen tudi  učenec naše šole Rok Plesničar (8.a), ki je prejel zlato Preglovo priznanje iz znanja kemije.

Državno tekmovanje iz kemije je bilo 7. maja 2022 na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo v Ljubljani. Poleg Roka Plesničar (8.a) sta se odlično odrezala tudi Lukas Matelič (8.b) in Erazem Uršič Fratina (9.b), ki sta osvojila srebrno Preglovo priznanje iz znanja kemije.

Iskrene čestitke.

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)