V letošnjem šolskem letu smo se podali v nov eTwinning projekt z naslovom Ready etwinner one. Dve skupini vrtca ter 12 razredov osnovnošolcev smo z izmenjavo novoletnih voščilnic polepšali praznične dni osnovnošolcem ter vrtčevskih otrokom iz Grčije, Češke, Poljske, Italije, Turčije, Španije ter Portugalske. Vsak od njih je iz Slovenije prejel ročno izdelano voščilnico z napisom dobrih želja, pa tudi naši otroci niso ostali brez njih. Kaj je lepšega, kot to, da zadnje dni leta prejmeš unikatno voščilnico novega prijatelja iz tebi še neznanih in oddaljenih dežel! Ker so otroci pri izdelovanju voščilnic tako uživali, verjamem, da to ni le enkratna priložnost, ampak se bo iz tega projekta porodilo še več podobnih izmenjav.