Pa smo priplavali do konca naše šole v naravi. Na tem mestu je prav, da rečemo hvala naši kuharici in kuharju, ki sta skrbela za naše polne želodčke, učiteljem plavanja na bazenu in reševalcu iz vode, ki je skrbel za dobro glasbo, učiteljicam, ki so prenašale vse naše želje in odgovarjale na naša radovedna vprašanja, učiteljem v CŠOD-ju za zanimive delavnice, šoferjem, da nas varno vozijo po svetu, vodstvu šole za podporo pri izpeljavi šole v naravi, nenazadnje pa tudi Vam staršem, ker ste verjeli da zmoremo! Morda danes za konec velja omeniti, da smo se v šoli v naravi res potrudili in bili aktivni, nas pa je zato za nagrado obiskal prijazen pomagač decembrskih dobrih mož in nas razveselil z darilci.

Se vidimo jutri! Pa še ena cerkljanska: Lipe praznke mpa kajt vsega dabrga! (= Lepe praznike in veliko vsega dobrega).

(Skupno 539 obiskov, današnjih obiskov 1)