V petek, 10.9.2021 smo se drugošolci podali na jesenski pohod. Sveže jutro nas je sramežljivo pozdravilo s soncem ter roso na kobariškem blatu. Tam smo z zanimanjem opazovali čebelnjak, se urili v čuječnosti ter poslušali ptice ter zvoke gozda. Kar tako, za hec, smo prehiteli predšolsko skupino našega vrtca in hitro odskakali čez suh potok Šjak do Sužida. Na tamkajšnjem igrišču smo se pomerili v košarki in nogometu, naše največje veselje pa je bila seveda »zip line zajla«. Na njej smo vsi poskušali leteti, še učiteljici!

Čas je hitro minil ob igri, okusnem sendviču ter Frutabeli, zato smo se polni moči podali proti šoli. Šli smo kot male kozice po gozdni poti čez Svino mimo slapa, nato pa v pravi koloni do šole, kosila ter počitka. Učenci pravijo, da smo se imeli super in da bomo z veseljem šli novim dogodivščinam naproti tudi naslednjič. Enako praviva tudi učiteljici.

Evelina K. in Aurora C.

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)