Vlada RS je dne 3.3. 2021 spremenila Odlok o začasnih ukrepih za zmanjševanja tveganja okužbe in širjenja okužbe z virusom SARS-Cov-2. Po novem je uporaba zaščitnih mask za učenke/učence od 6. razreda osnovne šole oziroma od dopolnjenega 12. leta dalje v šoli, tudi v razredih obvezna.

Odlok stopi v veljavo z današnjim dnem, izvajati pa se začne s ponedeljkom, 8. 3. 2021.

Hvala, ker razumete ali vsaj poskušate razumeti vse prilagoditve in preventivne ukrepe, s katerimi se prizadevamo zajeziti okužbe in širjenje okužb. Na naši šoli nam to zaenkrat dobro uspeva, soočili smo se sicer s posameznimi okužbami in karantenami med učenci, ki pa so zelo redke. Želimo in upamo, da tako tudi ostane, zato se zahvaljujemo vsem, ker z upoštevanjem ukrepov tudi sami pripomorete, da je temu tako. Nikomur pa ni lahko in nihče ukrepov ne sprejema z navdušenjem. Žal pa živimo v času, ko se jim moramo prilagoditi, zaradi nas samih, predvsem pa zaradi vseh, s katerimi si delimo šolski prostor.

Želim vam lep vikend,

Melita Jakelj, ravnateljica.

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)