Spoštovani starši!

V začetku leta si vedno voščimo zdravja in sreče, letos pa te besede zvenijo popolnom drugače in imajo globlji pomen.

Tudi za leto 2021 vsem želim veliko zdravja, sreče, zadovoljstva in miru. Predvsem pa si želim, da bi nam življenjski ritem čimprej prešel v staro normalnost, ki pa najbrž še nekaj časa ne bo več takšna, kot smo jo bili vajeni. Pa vendar, želim si, da se čimprej, a varno in za dolgo spet odprejo šolska vrata in šolske hodnike napolnijo smeh, veselje in radost.

A to se s ponedeljkom, 4. januarjem, kot smo upali, še ne bo zgodilo.

Zaradi epidemioloških razmer v državi je Vlada RS sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19.

Do 4. 1. 2021 je podaljšala trenutno veljavni odlok in sprejela novega, po katerem bodo osnovne šole izvajale izobraževanje na daljavo tudi v tednu od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021.

V naslednjem tednu bo Vlada RS glede delovanja vzgojno-izobraževalnih zavodov in vračanja otrok v vrtce in šole na podlagi tedanje epidemiološke situacije sprejela nov odlok, o čemer vas bomo obvestili.

Do takrat pa bodite dobro in ostanite zdravi!

Melita Jakelj, ravnateljica.


(Skupno 256 obiskov, današnjih obiskov 1)