Na šoli pouk poteka skladno s priporočili NIJZ in po zelenem modelu B. Pripravljeni pa želimo biti tudi morebitne druge modele, zato smo se že na začetku šolskega leta odločili, da bomo v oktobru en šolski dan testno izvedli na daljavo. Namen je preizkusiti tehnologijo, usposobljenost in na konkretnih izkušnjah načrtovati naše delo vnaprej.

Obveščamo vas, da bo testni dan pouka na daljavo za učence od 6. do 9. razreda potekal v torek, 6.10.2020.

Ta dan učenci od 6. do 9. razreda ne pridejo v šolo. Pouk bo potekal na daljavo, po rednem urniku, učenci se od doma obvezno vključijo v spletne učilnice. Čas za delo in oddajo morebitnih nalog bo omejen od 8. do 16. ure. Vsa navodila so že prejeli v šoli.

To bo šolski delovni dan in kot tak obvezen. Za izostanek bo potrebno opravičilo.

Učenci od 1. do 5. razreda bodo simulacijo pouka na daljavo izvedli v šoli, v tednu od 5. do 9. 10. 2020., tako na centralni kot tudi na podružničnih šolah.

(Skupno 426 obiskov, današnjih obiskov 2)