PRIJAVA IN ODJAVA OBROKOV ŠOLSKE PREHRANE

• Starši prijavijo šolsko prehrano za učenca na osnovi obrazca (Prijava na šolsko prehrano) ob začetku šolskega leta.
  • Vsakršno spremembo tekom šolskega leta lahko sporočijo z oddajo novega obrazca (objavljen na spletni strani šole) ali preko elektronske pošte, oziroma sms sporočila.
  • Starši so dolžni v primeru odsotnosti  učenca odjaviti  obroke (malico in kosilo)do 8.00 ure zjutraj:

– preko SMS sporočila na številko: 051 615 730

– s poslanim sporočilom po e-pošti: kuhinja-obroki@os-kobarid.si

– prijave in odjave obrokov preko klica v kuhinjo ne bodo več mogoče!

• Obroke morajo odjaviti tudi starši, katerih otroci imajo subvencionirano prehrano!
  • Ravno tako morajo starši oziroma učenec pravočasno prijaviti obrok (na katerega učenec ni redno naročen). Obrok je pravočasno prijavljen, če ga PRIJAVIJO do 8.00 ure zjutraj istega dne.
  • Posamezen obrok za učenca, ki je odsoten od pouka zaradi sodelovanja pri športnih, kulturnih in drugih tekmovanjih, ekskurzijah, taborih, ipd., organiziranih s strani šole, odjavi šola.
  • V kolikor starši posameznega obroka ne odjavijo pravočasno, plačajo polno ceno obroka! (tudi starši učencev, ki imajo subvencionirano prehrano!)
  • Učenci morajo imeti ključek za prevzem kosila  vedno s seboj in z njim potrditi prevzeto kosilo!

Kosilo, ki ga učenec ne potrdi s ključkom je zabeleženo kot neprevzeto. Učenci, ki imajo subvencionirana kosila, so dolžni neprevzete obroke plačati po redni ceni.

• V primeru, da učenec ključek izjemoma pozabi, se vpiše na seznam v jedilnici. Tem učencem kosilo naknadno potrdimo in to ni zabeleženo kot prevzeti obrok.