OBVESTILO ZA UČENCE
OSNOVNE ŠOLE SIMONA GREGORČIČA KOBARID
Obveščamo vas, da se bo pouk v šolskem letu 2020/21 pričel v TOREK, 1. SEPTEMBRA 2020 ob 8. URI.

V šolski avli si ob vstopu v šolo učenci razkužijo roke in pozdravijo razredničarko/razrednika, ki jih bo od 7. 30 dalje pričakal v šolski avli. Nato odidejo v matične učilnice, kjer počakajo na pričetek pouka. Prvi šolski dan se ob vstopu v šolo v garderobi še ne bodo preobuli.

PRVOŠOLČKE pričakujemo skupaj s starši ob 10.00 uri pred vhodom v 1. razred na južni strani šole. Učenci so osebna vabila prejeli po pošti.

UČENCI OD 2. DO 9. RAZREDA bodo imeli pouk po urniku. Prvi dve uri bodo preživeli z razredniki, potem bo pouk potekal po urniku.  Urniki so objavljeni na spletni strani (učenci – urniki )

S seboj prinesejo potrebščine za pouk po urniku, peresnico in mapo.

Prvi šolski dan bosta za učence na voljo malica in kosilo. Podaljšano bivanje bo organizirano že prvi šolski dan.

Za učence vozače bo vozni red objavljen na naši spletni strani takoj, ko ga prejmemo s strani prevoznika.

PRIHAJAJOČE ŠOLSKO LETO BO NAJBRŽ ZANIMIVO IN ZAGOTOVO NEKOLIKO DRUGAČNO. ZAČNIMO GA ODGOVORNO,  POGUMNO IN Z NASMEHOM NA USTIH.

Melita Jakelj, ravnateljica OŠ Kobarid.

RAZPORED MATIČNIH UČILNIC NA CENTRALNI ŠOLI:

RAZREDMATIČNA UČILNICARAZREDNIK
1.a DAMJANA NANUT