Spoštovani starši!

V ponedeljek pričnemo s poukom za učence 9. razreda. Potek šolskega dne bo prilagojen in ne več tak, kot so ga bili učenci vajeni.

Ker želimo, da bi bil ta prehod za učence čim manj stresen vas prosimo, da si skupaj z učenci preberete naše obvestilo in se z njimi pogovorite o pomenu posameznih pravil. Učitelji pa vam zagotavljamo, da bomo nova pravila udejanjali na human način, da se bodo učenci v šoli počutili varno in prijetno. Pouk in urnik bosta prilagojena, vsak dan bodo le prvi prevozi.  Učencem bodo vse potrebne informacije posredovale razredničarke, najkasneje so konca tedna.Veliko časa bo namenili medsebojnim odnosom,  gibali se bomo na prostem in se učili na drugačen način, predvsem pa se bomo učili novega načina sobivanja.

Naj vas samo še spomnim na izjavo, da je vaš otrok zdrav, ki jo morajo učenci v ponedeljek obvezno prinesti v šolo. Najdete jo tu: Izjava

Melita Jakelj, ravnateljica.

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 3)