Spoštovani učenci in starši!

Do danes nismo dobili s strani izvajalca šolskih prevozov nobenega obvestila o spremembi urnikov šolskih prevozov. Načeloma ostajajo urniki prevozov kot do sedaj. Mogoče bo prišlo do nekajminutnih zamud, ker bodo morali vozniki na postajah razložiti učencem pravila vstopanja na avtobus in jim pokazati njihov sedež v avtobusu.

Spremembe so zaenkrat le na relaciji Borjana – POŠ Breginj, o čemer so starše obvestile učiteljice.

Prosimo, da se s svojimi otroki pogovorite, naj počakajo na postaji do prihoda avtobusa in naj med čakanjem pazijo na varnost v cestnem prometu ter ohranjajo primerno razdaljo. Učenci naj upoštevajo navodila voznikov.

Odvozi iz šole bodo samo po peti šolski uri. Drugih odvozov ne bo. Odvozi bodo potekali po ustaljenem voznem redu.

V kolikor bomo jutri obveščeni o spremembah, boste obveščeni na spletni strani v rubriki Obvestila.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Simon Skočir, pomočnik ravnateljice