Spoštovani starši!

V ponedeljek pričnemo s poukom za učence 1., 2. in 3. razreda. Potek šolskega dne bo prilagojen in ne več tak, kot so ga bili učenci vajeni. Delo bo potekalo v manjših skupinah do  največ 15 učencev, skupin pa vsaj zaenkrat ne bomo med seboj združevali ali menjavali. Šolskih torbic učenci ne bodo nosili domov.

Ker želimo, da bi bil ta prehod za učence čim manj stresen vas prosimo, da si skupaj z učenci preberete naše obvestilo in se z njimi pogovorite o pomenu posameznih pravil. Učitelji pa vam zagotavljamo, da bomo nova pravila udejanjali na human način, da se bodo učenci v šoli počutili varno in da se bodo lahko med seboj lahko tudi igrali. Prvi teden bo uvajalni teden, v naslednjih pa bomo veliko časa namenili medsebojnim odnosom, veliko se bomo gibali na prostem in se učili na drugačen način, predvsem pa se bomo učili novega načina sobivanja.

Naj vas samo še spomnim na izjavo, da je vaš otrok zdrav, ki jo morajo učenci v ponedeljek obvezno prinesti v šolo. Najdete jo tu: Izjava

Melita Jakelj, ravnateljica.